Schowaj

Magazyn

Confashion Magazine jest niezależnym czasopismem internetowym, przeznaczonym dla młodych talentów - fotografów, projektantów, stylistów, modelek, dziennikarzy mody. Publikujemy wszystkie sesje, które wpisują się w koncepcję mody jako sztuki.

  • Nie lubimy plastiku, banałów, za to chwalimy oryginalność. Zachwycamy się piękną brzydotą. Doceniamy wrażliwość w świecie, który wymaga bycia twardym jak skała. Podziwiamy umiejętność interpretacji i indywidualizacji światowych trendów.

  • Jeśli jesteś młodym wyznawcą sztuki mody i trudno Ci jest przebić się przez grono nazwisk, które zdominowały polski rynek, to czekamy na Twoje zgłoszenie :-) Jeśli Twoja sesja zachwyci nas szczególnie, jej publikacja ukaże się w kwartalnym wydaniu specjalnym.

  • Podejmujemy współpracę także z niezależnymi dziennikarzami mody.

Wydanie specjalne

Confashion jest magazynem wyłącznie internetowym i ma dwie postaci: serwis WWW oraz wydanie ekskluzywne w postaci e-zinu. Publikacje na WWW odbywają się w trybie bieżącym, natomiast w wydaniu ekskluzywnym kwartalnie. Wydanie kwartalne ma bardziej prestiżowy charakter, zawiera dłuższe teksty oraz najlepsze edytoriale zgłoszone do publikacji. Dostęp do magazynu jest bezpłatny. Pierwszy numer specjalny magazynu przewidziany jest na wrzesień 2012. Szczegóły i brief dla fotografów w zakładce "wydanie specjalne".